خانه - درباره ما

درباره ما

پردازش ارقام و انفورماتیک یزد

اینجانب هادی هرمان متولد ۱۳۵۶، در یک خانواده فرهنگی و کارمند متولد، مقیم و ساکن یزد میباشم. از سن حدود ۱۱ سالگی به رسم متداول زمان خود، تابستان ها در مغازه دوستان و آشنایان اوقات فراغت را سپری نموده و در سال ۱۳۷۰ به عنوان بازاریاب یکی از شرکتهای کامپیوتری اولیه در یزد با نام ( آراکس سیستم ) به فروش ( انواع دیسکتها و فلاپی دیسک های بزرگ و کوچک قابدار و بدون قاب ) فعالیت می کردم .

در سال ۱۳۷۵ تصمیم به راه اندازی کار مستقل برای خود نمودم و به منظور ارائه خدمات ماشین های اداری و اتوماسیون مربوطه کار خود را با نام تجاری بانک فاکس یزد شروع نمودم و علت انتخاب این نام تجاری بدین دلیل بود که درآن سالها نرم افزار FOXPRO  یک نرم افزار مرسوم و متداول بود .

همچنین عمده ترین و با اهمیت ترین ماشین های اداری در آن سال ها دستگاه های فاکس و پرینتر بود که این واحد صنفی به منظور ارائه خدمات در این زمینه شروع به کار نمود و تا کنون در یزد در حال خدمت رسانی میباشد.

در طی گذشت این سال ها به عنوان همکار و نمایندگی شرکت های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری نظیر:  کامتل ( پاناسونیک ) – زیمنس – آلکاتل – میکرو نرم افزار – ناپال – تدارک – فرمان الکترونیک – حفاظ گستر عادل– شرکت هامون – طرفه نگار– ارتباط گستر طاها و …  فعالیت داشته ام . با عنایت پروردگار متعال در حال حاضر در این واحد صنفی ۷ نفر به صورت مستقیم در حال خدمت رسانی به مشتریان بوده و امیدواریم با حمایت مشتریان عزیز ،بتوانیم سال ها به خدمت رسانی خود ادامه دهیم .

به امید توفیق روز افزون – هادی هرمان

Baner
چشم اندازهای ما

مأموریت ما فروش و ارائه ی خدمات و راه‌ حل‌های نوآورانه در زمینه ی سیستم های مالی و حسابداری است.

 شعار ما این است:  ” ما در کنار یکدیگر، به انسان‌های توانمندتر و غنی‌تر تبدیل خواهیم شد.”

22

سال تخصص

11k

مشتریان ما

345

پروژه های انجام شده

95%

رضایتمندی